Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Cookies    Dowiedz się więcej AKCEPTUJĘ

Fototapety

Pusta ściana po remoncie aż prosi się o zakrycie niekonwencjonalnym wzorem. Zamiast korzystać ze zwykłych farb, warto zastanowić się nad sięgnięciem po nowoczesne fototapety na zamówienie. Fototapety nic innego, jak kreatywna interpretacja dekoracji ściennych, która pozwala w prosty i przystępny cenowo sposób odmienić charakter danego wnętrza.

Nawet jeżeli nie masz specjalistycznej wiedzy, dzięki fototapetom zyskasz umiejętności prawdziwego architekta wnętrz, bez problemu umieszczając na ścianach swojego biura lub mieszkania dowolne wzory.

Popularne fototapety

Nowoczesne panoramy miasta, zachwycające żywymi kolorami zdjęcia kwiecistych ogrodów, fotografie ludzi i samochodów, estetyczne ceglane wzory lub futurystyczne obrazy 3D – decydując się na zakup fototapety, będziesz w stanie dokładnie dopasować wygląd pomieszczenia do swych indywidualnych potrzeb. Co ważne, jest to tylko początek pomysłów na udekorowanie Twojej ściany.

Fototapety ze zdjęciami natury

Szczególną popularnością wśród naszych klientów cieszą się motywy roślin i natury: kwiaty, bukiety lub klasyk nad klasyki – las we mgle. Oprócz nich w naszej ofercie znajdziesz fototapety ze zdjęciami skalistych gór, zielonych pól i słonecznych plaż.

Chociaż należałoby powiedzieć sky is the limit, my sięgamy daleko poza stratosferę. Jeżeli do tej pory nie znalazłeś niczego dla siebie, sięgnij po urokliwe obrazy zorzy polarnej lub bogate w detale zdjęcia galaktyki z teleskopu Hubble’a.

Fototapety dla dzieci

Dzieci należą do jednych z najbardziej wymagających klientów. Jak trafić w upodobania maluchów, mając świadomość, że za kilka lat zmieni im się gust? Ponieważ ich przyklejanie jest niezwykle proste, fototapety dla dzieci stanowią idealne rozwiązanie dla regularnie odświeżających wystrój dziecięcego pokoju rodziców.

Zamek księżniczki jest już mniej ciekawy od królewskich koni? Dinozaury wyginęły na rzecz Imperium Galaktycznego z Gwiezdnych Wojen? Dżungla została zamieniona na równo przycięte boisko do piłki nożnej? Żaden problem. Dzięki fototapetom zmienisz wygląd pomieszczenia w kilkanaście minut. Wybierz odpowiedni wzór i wspieraj rozwój zainteresowań swoich dzieci.

Fototapety na zamówienie

Zdarza się, że nawet najgrubsze katalogi wzorów graficznych nie spełniają oczekiwań klienta. W firmie Aplip stawiamy na nieograniczoną personalizację produktów. Aby zapewnić naszym klientom jak największe pole do działania, oferujemy fototapety na zamówienie z własnym zdjęciem, grafiką lub projektem dostarczonym prosto od Ciebie.