Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Cookies    Dowiedz się więcej AKCEPTUJĘ

Naklejki

Nowoczesne naklejki, które powstają przy użyciu zaawansowanej technologii druku lateksowego, stanowią przydatne narzędzie w wystroju wnętrz. Dzięki nim sprzęty codziennego użytku, takie jak lodówka czy stolik na kawę, przestają być jednolite i nudne, zyskując nowy urok. Chcesz dokonać aranżacji kuchni, biura lub dziecięcego pokoju? Sięgnij po większe zestawy naklejek, które znajdziesz w naszej ofercie.

Poza różnorodnością wzorów, mocną stronę naklejek stanowi łatwość ich montażu i demontażu. Chcesz wykorzystać naklejki do zmiany wystroju swojego mieszkania? Zrobisz to w kilka minut bez czyjejkolwiek pomocy. Materiały, które wykorzystujemy do produkcji naklejek, są trwałe i odporne na wilgoć. Do ich wyczyszczenia wystarczy natomiast przetarcie ich wilgotną ścierką. Ekologiczna technologia nadruku zapewnia wysokie nasycenie kolorów, które nie matowieją pod wpływem promieniowania UV.

Naklejki na meble

Chcesz odświeżyć wnętrze pomieszczenia bez organizowania skomplikowanego remontu? Sięgnij po naklejki na zamówienie, które z łatwością zakryją dużą powierzchnię. Naklejki świetnie sprawdzą się do ukrycia drobnych niedoskonałości, takich jak plamy na ścianach lub rysy na stole.

Naklejki magnetyczne

W naszej ofercie znajdziesz zarówno tradycyjne naklejki, jak i nadruki na foli magnetycznej, które pozwalają na dekorowanie sprzętów AGD, takich jak lodówka, pralka czy zmywarka.

Szczególnie popularnym produktem z tej kategorii są naklejki na samochody, które pomagają w dopasowaniu wyglądu auta do własnych potrzeb. Dzięki nim będziesz również w stanie umieścić na samochodzie materiały promocyjne Twojej firmy.

Naklejki na ścianę dla dzieci

Ponieważ produkowane przez nas naklejki są przyjazne środowisku i bezwonne, zapewniają pełne bezpieczeństwo przy aranżacji dziecięcego pokoju. Nasi klienci chętnie wykorzystują je również w szkołach i ośrodkach zdrowia.

Nie należy zapominać, że naklejki do pokoju przysparzają maluchom wiele radości. Samodzielne wybieranie wzorów naklejek, naklejanie ich na ścianie w określonej kompozycji oraz dopasowywanie wystroju pomieszczenia do ich zainteresowań, to gotowy przepis na dziecięcy uśmiech.

Ciekawym typem naklejek dla dzieci są miarki wzrostu. Dzięki estetycznym wzorom miarek z bohaterami ulubionych filmów lub sympatycznymi zwierzętami, dziecko chętnie będzie sprawdzać, czy jest już centymetr wyższe.

Naklejki informacyjne

Naklejki dobrze sprawdzają się nie tylko w roli dekoracyjnej, lecz również informacyjnej. Jako przejrzyste, łatwe do przyklejenia etykiety pomagają w jasnym oznaczaniu wejścia do sklepu, pomieszczenia służbowego, zasygnalizowaniu niebezpieczeństwa lub zaleceniu noszenia maseczek.

Naklejki reklamowe

Wybierasz się na targi biznesowe i nie wiesz, jak urządzić swoje stoisko? Wydrukuj estetyczne naklejki, które pokażą, czym zajmuje się Twoja firma. Naklej je na ścianki i ekspozytory, a ich żywe kolory sprawią, że uczestnicy wydarzenia chętniej zainteresują się Twoją ofertą.

Naklejki na zamówienie

Przejrzałeś naszą kolekcję naklejek i nie znalazłeś niczego dla siebie? Przygotowanie naklejki z Twoim indywidualnym projektem nie stanowi dla nas żadnego problemu. Wyślij nam odpowiedni wzór lub zdjęcie, wybierz odpowiadający Twoim preferencjom rozmiar naklejki, a wszystkim się zajmiemy. Podaj potrzebne nam informacje, a dopasujemy ją do konkretnego mebla, drzwi lub wnęki w ścianie.