Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Cookies    Dowiedz się więcej AKCEPTUJĘ

O nas

Gdy w 2012 roku rozpoczynaliśmy drukowanie pierwszych materiałów promocyjnych w domu jednorodzinnym, nie przypuszczaliśmy, że po kilku latach będziemy sprzedawać nasze produkty w wielu krajach Europy. Obecnie z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi.

Podstawę naszej działalności stanowią nadruki umieszczane na tapetach, plakatach, tkaninach i banerach reklamowych. Tworzone przez nas produkty wyróżniają się wysoką jakością materiałów, zindywidualizowanymi projektami graficznymi oraz dużym znaczeniem detali.

W naszej ofercie znajdziesz fototapety na zamówienie do mieszkania lub biura, plakaty i obrazy, a także szeroki wybór naklejek dekoracyjnych i informacyjnych, które umożliwiają aranżację dziecięcego pokoju, oklejenie samochodu lub renowację starych mebli.

Tym, co najbardziej cenią nasi klienci, jest możliwość korzystania z opcji personalizowanego druku na dowolnej powierzchni. Samodzielnie wybierz wzór, materiał i rozmiar fototapety, plakatu lub naklejki, a bez problemu go wydrukujemy.

Wszystkim zainteresowanym zapewniamy kompleksową pomoc, od wstępnego doradztwa, poprzez przygotowanie projektów graficznych, po realizację i wsparcie techniczne.

Aby ułatwić klientom wybieranie odpowiednich produktów, na naszej stronie umieściliśmy kilka użytecznych narzędzi. Dzięki nim możliwe staje się przygotowanie własnego projektu fototapety, określenie jej wymiarów, a następnie zobaczenie jej podglądu we własnym mieszkaniu.