Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Cookies    Dowiedz się więcej AKCEPTUJĘ

Współpraca

Jesteś początkującym grafikiem, artystą lub projektantem? Rozpocznij z nami współpracę i zarabiaj na Twoich projektach!

Jeżeli posiadasz umiejętności graficzne i głowę pełną pomysłów, chętnie nawiążemy z Tobą długoterminową współpracę. Zamieść na naszej stronie stworzone przez Ciebie prace. W jaki sposób możesz to zrobić?

  1. Zaloguj się do Panelu klienta,

  2. Wybierz zakładkę Moje grafiki,

  3. Uzupełnij nazwę i opis projektu,

  4. Wybierz odpowiednią kategorię,

  5. Dodaj grafikę.

Wszystkie Twoje prace będą skatalogowane w zakładce Projekty autorskie. Ponieważ weryfikacja projektu wymaga naszej akceptacji, możesz mieć pewność, że Twoje prace znajdą się w otoczeniu innych wzorów wysokiej jakości. Gdy Twój projekt zostanie zatwierdzony, pojawi się w naszym sklepie.

Kiedy Twoje prace zostaną przez kogoś kupione, w zakładce Sprzedano pojawi się liczba sprzedanych sztuk, natomiast w zakładce Należność kwota, którą zarobiłeś. Za każdą sprzedaną grafikę otrzymać 3% wartości produktu. Jeżeli zdecydujesz się na podjęcie z nami regularnej współpracy i zaczniesz przesyłać nam dzieła wysokiej jakości, zaproponujemy Ci indywidualnie ustalone, atrakcyjne wynagrodzenie.